Opravy praček, myček a sušiček všech výrobců!
PO-NE: 9.00 - 20:00 Online 24/7

Oprava praček Whirlpool

Zanechte
aplikaci
a spočítáme konečnou cenu

Opravy praček Whirlpool v Praze

Příčiny poruch praček Whirlpool

Whirlpool vyrábí kvalitní domácí spotřebiče. Avšak i ty se někdy mohou porouchat. Naše společnost opravy24na7.cz v Praze dostává čas od času poptávky také na opravu praček Whirlpool. Co vede k poruše tak spolehlivého zařízení?

 • Nesprávná obsluha. Toto je nejčastější důvod. Před použitím si přečtěte pokyny.
 • Přílišné přetěžování bubnu. Nadměrné zatížení vede k selhání motoru. Na těle stroje a v návodu je uvedena maximální hmotnost náplně prádla.
 • Nestabilita napětí v síti může poškodit elektroniku. Pokud pozorujete kolísání napětí, musí být v místě připojení stroje instalován samostatný jistič, nebo vstupní proudový filtr.
 • Přerušení dodávek vody. Před zapnutím pračky zkontrolujte přívod vody.
 • Filtry a hadice nebývají včas vyčištěny. Aby nedošlo k trvalému poškození, je důležité provádět servis praček Whirlpool alespoň jednou ročně.
 • Výrobní vada nebo opotřebované díly. I toto může zapříčinit poruchu. V takovém případě se provádí oprava nebo výměna vadného dílu.

Jaké poruchy praček Whirlpool vyžadují opravu?

Nejčastější problémy, při kterých je nutné objednat opravu praček Whirlpool:

 • Po umytí voda zůstává v nádrži a neodtéká. K určení příčiny takové poruchy je nezbytná diagnostika. Příčinou může být porucha řídící jednotky, ucpaný výpustní filtr nebo porucha vypouštěcího čerpadla.
 • Prací režimy se nespustí nebo na jejich přepnutí nereaguje. Možná bude nutné opravit programátor pračky Whirlpool.
 • V blízkosti víka z pračky teče voda, teče zezadu nebo ze strany. S největší pravděpodobností jsou poškozena gumová těsnění. V tomto případě je třeba je vyměnit. Špatně zašroubovaný odtokový filtr, nadměrně vysoký tlak vody v přívodu vody, poškození trysek - to vše může vést k této situaci.
 • Voda se neohřívá. Chybový kód F5 na displeji pračky Whirlpool ohlásí tento problém. V takovém případě je teplotní senzor rozbitý.
 • Voda se nenapouští. Indikuje poruchu ventilu přívodu vody, blokovacího zařízení víka, vnitřních snímačů nebo řídicí jednotky.
 • Dvířka se neotevírají nebo nejdou zavřít. Oprava pračky Whirlpool se zaměří na kontrolu prvků rukojeti, aretačního zařízení a řídicí jednotky.
 • Neždímá nebo se buben vůbec neotáčí. Po diagnostice opravář určí, zda je nutná výměna hnacího řemene, snímače hladiny vody, programátoru, motorových uhlíků nebo jiných prvků.
 • Vyhazuje jistič / přepaluje pojistku. Hovoří o poruše jedné nebo více funkčních jednotek, například síťového vodiče, motoru, topných těles, řídící desky.

Pokud zaznamenáte byť jen nepatrnou odchylku v provozu, neprodleně ji nahlaste servisu a údržbě praček Whirlpool. Naše společnost opravy24na7.cz sídlí v Praze a zajišťuje urgentní výjezdy na vyžádání.

Neriskujte opravy svépomocí. Problém to obvykle zhorší a náklady na opravu vaší pračky Whirlpool zvýší. Je lepší zavolat našim odborníkům, kteří pečlivě diagnostikují poruchu, rychle a efektivně provedou opravy nebo výměnu součástí.

Náhradní díly používané naším servisem jsou certifikované a originální od výrobce. Po servisu je platná záruka.

Vážným poruchám se lze vyhnout, pokud jsou pračky Whirlpool včas servisovány. To by se mělo provádět každých 12 měsíců. I tyto preventivní prohlídky provádí naše opravna domácích spotřebičů v Praze opravy24na7.cz.

Tým odborníků se skládá z profesionálů, kteří byli vyškoleni a mají bohaté zkušenosti se servisem domácích spotřebičů.

Jak zavolat technika na opravu praček Whirlpool

Vytvoření objednávky na výjezd opraváře po Praze je snadné. Stačí vyplnit formulář na našem webu, naši operátoři Vás budou kontaktovat a domluvíte si datum a čas návštěvy. Servis praček Whirlpool si můžete objednat také na telefonním čísle uvedeném na webových stránkách.

Zanechte
aplikaci
a spočítáme konečnou cenu
Náš Instagram
Přidejte se k nám na Instagramu
Předplatit
Instagram