Opravy praček, myček a sušiček všech výrobců!
PO-NE: 9.00 - 20:00 Online 24/7

Oprava praček Candy

Zanechte
aplikaci
a spočítáme konečnou cenu

Servis praček Candy v Praze

Candy je světově proslulý italský výrobce praček. Řada spotřebitelů v Praze preferuje přístroje této značky pro jeho širokou funkčnost, výborný poměr kvality, spolehlivosti a dostupné ceny. Ale i ta nejmodernější italská pračka nakonec vyžaduje opravu nebo servis. V takovém případě se obracejte na profesionální servis praček Candy.

Jeden z nejlepších servisů v Praze je opravy24na7.cz. Opravujeme pračky Candy všech modelů až po rok výroby 1999. Obrátíte-li se na nás, získáte profesionální zákrok u vás doma a širokou škálu služeb za přijatelné ceny.

Možné poruchy praček Candy

Opravy praček Candy v Praze jsou naší hlavní činností. Za mnoho let práce jsme opravili stovky modelů italských domácích spotřebičů a můžeme upozornit na jejich nejčastější poruchy:

  • nevypouští vodu - porucha vypouštěcího čerpadla, snímače hladiny vody nebo ucpané filtry
  • neždímá - porucha elektromotoru, snímače rychlosti, vypouštěcího čerpadla nebo řídící jednotky
  • nenapouští vodu - problém v přívodní hadici, vodním senzoru, zařízení zámku dvířek
  • netěsnosti vpředu, vzadu či na boku - může být opotřebená manžeta víka, neutažený odtokový filtr, neseřízený ventil přívodu vody
  • vydává hluk a poskakuje - opotřebení pružin odpružení, porucha tlumiče nebo ložiska. Oprava praček Candy v tomto případě zahrnuje výměnu opotřebovaných dílů
  • dvířka se nezavírají nebo neotevírají - může být rozbité zařízení pro blokování víka, západka, nebo klička, případně je porouchaná řídící jednotka
  • buben se při praní neotáčí - opotřebení hnacího řemene nebo uhlíků elektromotoru
  • voda se neohřívá - problém v čidle ohřevu vody nebo topném tělese
  • vyhazuje jistič - porucha topného tělesa, motoru nebo řídící jendotky
  • nezapíná se - problém může být jak vnější, např. je mechanicky poškozen síťový vodič, tak vnitřní - řídící jednotka  je mimo provoz

Pro co nejrychlejší opravu pračky Candy v Praze vysvětlete našemu telefonickému operátoru všechny podrobnosti poruchy. Specialista si s sebou vezme potřebné díly, aby je v případě potřeby okamžitě vyměnil. Při opravách praček Candy používáme pouze originální, italské náhradní díly.

Proč byste pro opravu praček Candy měli kontaktovat naše servisní centrum v Praze 

Společnost opravy24na7.cz disponuje zkušeným týmem profesionálů připraveným vyřešit jakýkoliv problém s opravou pračky Candy v Praze. Naše servisní středisko má úzkou specializaci a početný tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců. To nám umožňuje provádět vysoce kvalitní opravy jakékoliv složitosti v nejkratším čase.

Na opravy24na7.cz získáte pevné ceny za veškeré náhradní díly a poskytované služby. Náš mistr po diagnostice uvede konečnou cenu opravy. Ceny dílů a oprav pro pračky Candy můžete zjistit online nebo telefonicky u našich profesionálních operátorů.

Zanechte
aplikaci
a spočítáme konečnou cenu
Náš Instagram
Přidejte se k nám na Instagramu
Předplatit
Instagram