Opravy praček, myček a sušiček všech výrobců!
PO-NE: 9.00 - 20:00 Online 24/7

Oprava Sušiček

Kvalitní a rychlé opravy sušiček v Praze

Sušička prádla vám pomůže rychle usušit vyprané prádlo a šetří místo ve vašem bytě. Jedná se o pohodlné a praktické vybavení v každodenním životě. Když se porouchá, měli byste co nejdříve kontaktovat servis sušiček v Praze opravy24na7.cz. Pracují zde technici, kteří mají dostatečné zkušenosti a potřebné znalosti k rychlému zjištění příčiny poruchy a opravě nebo výměně rozbitých součástí.

Kdy je nutná oprava sušičky?

Pokud si všimnete jakékoli závady na zařízení, nepokoušejte se sušičku sami opravovat. Takové akce často vedou ke složitějším poruchám a mohou být dokonce zdraví nebezpečné. Nejlepším řešením bude objednat si opravu sušičky v Praze.

Technik přijede až k vám domů, nemusíte se tak starat o převoz domácích spotřebičů. Na místě provede diagnostiku, určí, které díly je třeba vyměnit a provede promptní opravy sušičky se zárukou kvality.

Nejčastější poruchy sušiček jsou:

  • Nejde zapnout. Problém může být způsoben buď mechanickým poškozením napájecího kabelu, nebo selháním softwaru v řídicí jednotce.
  • Buben se neotáčí. Nejčastější příčinou je vadný řemen nebo kondenzátor motoru. Tyto díly je zpravidla nutné kompletně vyměnit.
  • Funguje, ale vydává hluk. Naši technici v takovém případě zkontrolují, zda se v bubnu nenacházejí cizí předměty a zda jsou motor, ložiska a další prvky v dobrém stavu.
  • Nehřeje, takže nevysušuje oblečení. Indikuje poruchu termostatu nebo topných těles.
  • Přehřívá se. To je nebezpečný problém, protože může vést k požáru. Opravu sušičky byste měli objednat co nejdříve. Problémem mohou být vadné topné spirály, termostat nebo ucpané průduchy.
  • Voda se neodčerpává. Příčinou může být porucha vypouštěcího čerpadla, porucha řídící jednotky, ucpání trubek či vypouštěcí hadice.
  • Dvířka se neotevírají, nebo nezavírají. Nejčastěji k tomu dochází v důsledku poškození části rukojeti nebo závady v uzamykacím zařízení víka.
  • Netěsnosti. Problematické může být netěsnící vypouštění vody, poškozené těsnění nebo je ucpaný vypouštěcí mechanismus.
  • Vyhazuje jistič, nebo přepaluje pojistku. V některých případech může být nutné opravit topné těleso nebo vyměnit motor.

Všechny tyto problémy lze vyřešit v opravně sušiček v Praze opravy24na7.cz. Poskytujeme ty nejlepší služby, používáme pouze originální náhradní díly a vždy garantujeme jen tu nejvyšší kvalitu práce!

Jak objednat opravu sušičky v Praze

Vyplnit krátký online formulář na našem webu můžete kdykoliv a následně se s technikem domluvíte, kdy přijde k vám domů. Při objednávce uveďte model zařízení, problém v jeho provozu a kontaktní údaje. Úvodní návštěva odborníka na diagnostiku je zdarma. Náklady na opravu sušičky v Praze jsou kalkulovány v závislosti na složitosti poruchy.

Náš Instagram
Přidejte se k nám na Instagramu
Předplatit
Instagram